Vereniging OBW

Bedrijfsbezoek HSF Logistics: indrukwekkend

Ledenavond 17 November jl. bedrijfsbezoek HSF logistics.

Dit was een druk bezochte avond die ook erg de moeite waard is geweest. We hebben een bedrijfspresentatie gehad met aansluitend een rondleiding. Het was erg indrukwekkend om te zien hoe deze vestiging een soort spinnenweb is van waaruit vrachtauto’s over heel Europa zwerven om overal vlees op te halen en af te leveren. Indrukwekkende logistiek, bekijk gerust ook de foto’s.
Na de rondleiding verzorgde Hans van der Kooij een inspirerende presentatie over het thema:
“Hoe ga je je goede voornemens en plannen niet alleen bedenken maar vooral ook uitvoeren?”
En dan niet uitstellen tot volgende week maar NU!
Na afloop was er een borrel waar velen nog geanimeerd bleven praten (netwerken…).