Vereniging OBW

De toekomst van ons buitengebied

Wim Korsten en Gea Boessenkool organiseren op 24 juni a.s. voor de tweede keer een informele avond om van gedachten te wisselen over de toekomst van ons gebied. Er is veel aan de hand, er wordt o.a. gewerkt aan de nieuwe omgevingsvisie, die de basis wordt voor het nieuwe bestemmingsplan. De buurtschappen en de Gemeente Winterswijk zijn daar actief mee bezig, maar ook wij als ondernemers kunnen hier een goede bijdrage aan leveren. In de vorige avond is gesproken over de mogelijkheid om actief ondernemers aan te trekken om te wonen en werken in dit gebied. Dit thema willen we verder onderzoeken en uitwerken.

Zin om te komen en mee te praten? Welkom!  AANMELDEN kan gelijk hier
Meer informatie:
* Programma en inhoud deze avond
* Impressieverslag 15 april
* Toekomstvisie vereniging OBW